Nasze wartości

O Grupie FORAS

Grupa FORAS funkcjonuje na rynku developerskim od 2005 roku. Założyciele firmy posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycji, postanowili więc wykorzystać swoją wiedzę koncentrując działalność firmy na budowie w systemie developerskim domów w zabudowie bliźniaczej oraz mieszkań w niewielkich budynkach wielorodzinnych.

FORAS działa w obrębie szczecińskiego i warszawskiego rynku mieszkaniowego. Realizację inwestycji powierzamy wyłącznie solidnym i sprawdzonym fachowcom, a w procesie budowy wykorzystujemy materiały wysokiej jakości. Od początku istnienia nasza firma wykonuje obiekty budowlane o różnym stopniu złożoności. Możecie się Państwo z nimi zapoznać w zakładce „Inwestycje zakończone”. Kierujemy się dewizą, że wznoszone budynki są wizytówką naszej firmy. O atrakcyjności naszej oferty stanowią dobra lokalizacja inwestycji oraz wysoka jakość i funkcjonalność rozwiązań projektowych za przystępną cenę. Konsekwentna realizacja tych założeń znajduje swoje odzwierciedlenie w rosnącym zainteresowaniu naszymi inwestycjami.

Wizja

FORAS stanie się wiodącym deweloperem w obszarze budynków w zabudowie bliźniaczej na rynku Warszawskim i Szczecińskim.

Misja

Głównym założeniem FORAS jest stabilna pozycja innowacyjnej, zorientowanej na klienta firmy deweloperskiej, oferującej klientom najwyższej jakości rozwiązania budowlane oraz funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej. Nieustannie staramy się wyprzedzać potrzeby naszych klientów i urzeczywistniać ich marzenia  o bezpiecznym i komfortowym życiu. Pragniemy być preferowanym partnerem klienta.

Odpowiedzialność

Zdajemy sobie sprawę, iż nasze działania muszą być prowadzone w zgodzie z interesem społecznym. Dlatego nasze domy budujemy mając na uwadze bezpieczeństwo ludzi, ekonomiczne wykorzystanie zasobów oraz ochronę środowiska.

Inicjatywa i determinacja

Wszystkie działania podejmujemy z własnej inicjatywy, zgodnie z duchem przedsiębiorczości oraz poczuciem odpowiedzialności i jesteśmy zdeterminowani w osiąganiu wyznaczonych celów.

Uczciwość

Uważamy, że wzajemna uczciwość w stosunkach z inwestorami oraz podwykonawcami jest warunkiem naszego sukcesu korporacyjnego.

Niezawodność, wiarygodność i legalność

Podejmujemy się inwestycji, z których możemy się wywiązać, akceptujemy umowy jako wiążące oraz respektujemy i przestrzegamy wymogów prawnych we wszystkich transakcjach biznesowych.

Energooszczędne rozwiązania budowlane

Wszystkie nasze inwestycje projektujemy z zachowaniem zasad budownictwa energooszczędnego i przy współpracy z czołowymi producentami i dostawcami rozwiązań energooszczędnych.

Polityka jakości Grupy FORAS

Grupa FORAS inspiruje klientów oraz partnerów dzięki konsekwentnemu dostarczaniu innowacyjnych, wysokiej jakości produktów oraz usług we właściwym czasie. Zapewniamy stałą zgodność naszych inwestycji z wymaganiami prawa budowlanego oraz dostosowujemy naszą orientację na klienta przez regularne monitorowanie i ciągłe usprawnianie systemu zarządzania. Starannie wybieramy miejsca dla nowych obiektów, harmonijnie wkomponowując ich architekturę w krajobraz otoczenia. Wierzymy, że dzięki naszym kompetencjom i innowacyjnemu podejściu, udaje nam się osiągnąć satysfakcję klientów. Rozwijamy stosunki międzyludzkie, promując atmosferę zaufania, odpowiedzialności, współpracy, kreatywności oraz otwartej komunikacji, a także poprzez zachęcanie każdego współpracownika i partnera do wykorzystania ich pełnego potencjału.